پشتیبانی و خدمات پس از فروش چگونه است؟

مشتریان خرید اینترنتی همواره از پشتیبانی نامناسب و حتی عدم پشتیبانی! فروشگاه های اینترنتی گله مند و هراسان هستند. متاسفانه اکثر فروشگاه های اینترنتی متعلق به اشخاص بدلیل اینکه فقط یک شخص مدیریت همه مراحل را مانند خرید و فروش محصول ، پاسخگویی به مشتری ، بروز رسانی سایت و … را بعهده دارد ، در پشتیبانی ضعیف عمل می کنند. لیکن فروشگاه اینترنتی البرز سی دی دارای تیم های مجزا و متخصص ، بخصوص در زمینه پشتیبانی مشتریان می باشد. جهت دریافت پاسخ سوالات و مشکلات خود با می توانید با شماره تلفنهای مندرج در سایت، ارسال پیام مستقیم و یا استفاده از پیام رسان های اعلام شده ارتباط برقرار نمایید

اطلاعات تماس:

تلفن تهران : 02147620303

تلفن کرج : 02634258971

اگر محصولی در سایت موجود نبود می شود بصورت تلفنی سفارش داد؟

تعداد و قیمت محصولات بصورت مداوم بررسی و بروز رسانی می شود ، لذا ملاک قیمت محصول و تعداد ، اطلاعات مندرج در فروشگاه اینترنتی البرز سی دی می باشد لیکن اگر باز هم موفق به دریافت اطلاعات موردنظرتان نشدید و یا محصول خاصی مد نظرتان می باشد، با پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرمایید:

 

اطلاعات تماس:

تلفن تهران : 02147620303

تلفن کرج : 02634258971

آیا خرید حضوری هم می توان انجام داد؟

خیر! با توجه به اینکه محصولات از محل انبار ارسال می گردد، لذا به هیچ وجه فروش و ارائه محصول بصورت حضوری در محل دفتر انجام نمی گردد و فقط محصولات به آدرس مشتری اسال می گردد.

مدت زمان ارسال محصولات خریداری شده چقدر است؟

ارسال محصولات از طریق پست به سراسر کشور حداقل 3 و حداکثر 7 روز کاری انجام می گیرد .

ارسال محصولات به شهر تهران و کرج از طریق پیک فروشگاه طی 2 روز کاری (بغیر از ایام تعطیل) انجام می گیرد.

ارسال محصولات بصورت فوری فقط به مراکز شهر تهران و کرج طی 1 روز کاری (بغیر از ایام تعطیل) انجام می گیرد . هزینه ارسال جداگانه توسط پیک محاسبه و دریافت می شود.

ارسال محصولات از طریق باربری/ترمینال اتوبوسرانی برای شهرستانها پس از تحویل به دفتر باربری/ترمینال اتوبوسرانی مدت سفر از تهران به شهر مورد نظر توسط باربری یا اتوبوسرانی می باشد.

آیا می شود مبلغ محصول را هنگام دریافت آن پرداخت نمود؟

خیر. متاسفانه بدلیل مشکلات عدیده ای که از طریق این روش برای مجموعه البرز سی دی پیش آمد ، در حال حاضر قبل از ارسال باید مبلغ محصول از طریق درگاه اینترنتی معتبر بانکی بنام البرز سی دی و یا بصورت کارت به کارت پرداخت شود.

آیا امکان عودت محصول وجود دارد؟

بله در قسمت راهنمای مشتریان بصورت کامل توضیح داده شده است.

آیا برای خرید حتما باید ثبت نام کرد؟

خیر ، ثبت نام اجباری نیست . ولی برای پیگیری سفارشات و استفاده از مزایا و خدمات فروشگاه بهتر است ثبت نام کنید.

آیا خرید عمده تخفیف بیشتر دارد؟

تخفیفات محصولاتی که دارای فروش عمده می باشند ، در صفحه محصول مشخص است ، لیکن در صورت خرید بالای 5میلیون تومان از تخفیفات بیشتری استفاده خواهید کرد که با تماس تلفنی از نحوه برخورداری از این تخفیفات (فقط بالای 5میلیون تومان) مطلع شوید.

ارسال رایگان به چه صورت است؟

برای سفارشات بالای بالای یک میلیون تومان کلیه مناطق کشور روزهای دوشنبه ارسال بصورت رایگان انجام می گیرد. که در مرحله تسویه حساب پایانی و در قسمت حمل و نقل می توان آن را انتخاب نمود.

به پشتیبانی نیاز دارید؟

در کمترین زمان در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم

icon

پشتیبانی تلفنی: 09033339486

icon

info@alborzcd.com

تماس با ما

کانال تلگرام
تلفن پشتيبانی
phoneتهران:02147620303
phoneکرج:02632704693
WhatsApp chat